You are currently viewing عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد
عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد

عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد

اگر به تازگی مادر شده‌اید حتما ترسیده‌اید و فکر می‌کنید که این کار چقدر سخت و ترسناک می‌تواند باشد. شاید فکر کنید که قبول کردن مسئولیت یک انسان کوچکی که به به تازگی به دنیا آمده است خیلی سخت است، مخصوصا اگر تجربه زیادی در مورد این کار نداشته باشید. بک سری عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد وجود دارد که باید سعی کنید آن را از خود به دور کنید.

قوانین بسیار زیادی در واقع وجود دارد و این قوانین مدام در حال تغییر کردن است. پس کاملا طبیعی است که گاهی ناامید شوید و گاهی احساس عذاب وجدان داشته باشید. دلایل زیادی وجود دارد که مادرانی که به تازگی فرزندی را به دنیا آورده‌اند، احساس گناه کنند. همین طور دلایل زیادی هم وجود دارد که شما نیاز دارید گاهی به خودتان استراحت دهید.

سعی کنید که از این لحظه شیرین لذت ببرید. اگر طرز فکر شما این باشد، شک نکنید که همه چیز برای شما ساده‌تر خواهد شد. هیچ کس مثل شما کودکتان را نمی‎شناسد و خیلی زود به همه چیز اشراف پیدا خواهید کرد و زندگی بهتر خواهد شد. همه‌ی ماها ممکن است گاهی با همین احساس عذاب وجدان دست و پنجه نرم کنیم. ولی سعی کنید که از این لحظات شیرین لذت ببرید و اصلا نگران چیزی نباشید!

عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد

امیدوارم نکاتی که در مورد عذاب وجدان‌های الکی بعد از تولد نوزاد گفته شد، برای شما مفید بوده باشد.

ما رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام ما 

گروه توانبخشی-آموزشی محیا

 

دیدگاهتان را بنویسید